לקוחות נכבדים! עקב החלטת משרד התרבות על קיום המופעים, אתרי בראבו עברו שדרוג בהתאם להנחיות ושמירת מרחק כנדרש.
בעת ביצוע ההזמנה אוטומטית נחסמים כיסאות סמוכים בשני הצדדים ליד הכיסאות שנבחרו בהזמנה. את כל ההזמנות ניתן לבצע באופן מקוון דרך האתר.
כל הפניות מתקבלות בכתב בלבד דרך הקישור בתחתית הדף יצירת קשר עם הנהלת האתר.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מחול ובלט

ליטא 2019 - להקת מחול WE-וילמה פיטרינייטה - Somaholidays

ארכיון תאריך: 24 מאי 2019

משך: שעה

אין כניסה למאחרים 
לגילאי 18 ומעלה על פס יצור של 120 ביט לדקה, שלושה רקדנים בני דורות שונים חוקרים את נושא האסקפיזם. סרטונים חובבניים מטיולי תיירות משולבים בטכסי מועדוני ריקודים בחיפוש אחר פתח כניסה למצב של ”somaholidays“, כמתואר ברומן הדיסטופי ”עולם חדש מופלא“ מאת אלדוס האקסלי. שלישיית הרקדנים מפלסת דרך אל קתרזיס מלאכותי, מעבר למציאות אמיתית יותר ללא אשמה, בושה או אחריות אזרחית.

הקריירה של וילמה פיטרינייטה (ליטא/בלגיה) החלה בתיאטרון המחול ”אאורה“, לאחר מכן למדה כוריאוגרפיה בצרפת, במוסדות CDC de Toulouse ו- Ex.e.r.ce, אז במרכז הלאומי לכוריאוגרפיה במונפלייה. בנוסף למדה בימוי לתיאטרון בקונסרבטוריון הלאומי בשטרסבורג. היא שיתפה פעולה כרקדנית ושחקנית עם קבוצות כגון La Zampa, Mitia Fedotenko, François Verret, Philippe Grandrieux, Karim Bel Kacem, Hubert Colas, Vincent Thomasset, cie Mossoux-Bonté et cie Dame de Pic. כיום היא עובדת לרוב על פרויקטים עצמאיים. הפרויקט הראשון, שהרעיון העומד מאחוריו עלה עוד בתקופת לימודיה, הופיע על הבמה בפסטיבל JT14 , בתיאטרון Théâtre de la Cité Internationale בפריז ובפסטיבל Premières בתיאטרון Maillon בשטרסבורג. הופעת הסולו שלה, ”מיס ליטא“, ערכה הופעת בכורה בפסטיבל New Baltic Dance בשנת 2014 , הוצגה בפסטיבל Aerowaves Spring Forward והועמדה לתואר המופע הטוב של העונה בתיאטרון Confluences בפריז, כמו כן הוצגה ברחבי אירופה וארצות הברית. בשנת 2016 חזרה פיטרינייטה לתיאטרון ”אאורה“ ככוריאוגרפית של יצירת המחול ”פנדורה“. לאחרונה הציגה את ”Somaholidays” וכעת היא עובדת על ”MATCH" , דואו עם הכוריאוגרפית האמריקנית אמילי גסטינו. במקביל, היא מפתחת יצירה חדשה עבור להקת המחול ”שייקו“ בליטא.


 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter