לקוחות נכבדים! עקב חזרה הדרגתית לקיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת מיום א' עד יום ה' משעה 8:00 עד 16:00
עד הודעה חדשה. כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות

תיאטרון הבימה - קח את אבא שלך ולך לעזאזל

ארכיון תאריך: 2 דצמבר 2017 - 10 ספטמבר 2019

משך: שעה וחצי

מאת: רמי ורד
בימוי: אמיר וולף

בהשתתפות: אבי קושניר/רמי ורד, ריקי בליך, רוי מילר, הגר טישמן, תמי ספיבק, אורי אברהמי, הילה שלו, שיפי אלוני

הסטנדאפיסט, השחקן והבדרן רמי ורדכתב את הקומדיה השחורה הזאת בעקבות אירועים דרמטיים שעבר: השבץ של אביו וההתמודדות עם מערכת הבריאות מהנקודה הזאת והלאה. בראיון ל-Ynet אמר ורד שהוא אינו מסוגל לכתוב טקסט לא מצחיק, ולכן גם הטיפול בנושאים הקשים ביותר – זקנה, יחסי אב ובן וביקורת קשה על מערכת הבריאות בארץ, שאינה מתייחסת כראוי לזקנים לדבריו, יצא קצת מצחיק וקצת עצוב.
ורד מדגיש שדמות הגיבור אינה העתק של דמותו. גיבור המחזה הוא רווק המתמודד עם המחלה של אביו ועם המכשולים שמציבה בפניהם מערכת הבריאות, ומקביל גם מתלבט בין שני קשרים רומנטיים חדשים שנרקמים להם בד בבד– האחד עם אישה במצבו שהוא מכיר במחלקת השיקום והשני עם גרושה סקסית שהוא מכיר במועדון.

לפי מבקר התיאטרון ירמי עמיר, שכתב לאתר "מגאפון", "אבי קושניר נוגע ללב בתפקיד הבן שמטפל באביו, וגם נלחם ביחס הציני והאטום של מערכת הבריאות כלפי חולים מבוגרים וחסרי אונים, שהם "נטל" על המערכת. קושניר כמו קושניר לא מוותר על הקושנריזם שלו – היצר להצחיק בכל מחיר. אורי אברהמי הנפלא, בתפקיד האבא, בקושי מדבר בהצגה, אבל משעשע מאוד".

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter